Alus Stacija
По русски   Latviski

Новотерская целебная минеральная вода в риге20. gadsimta otrā puse un 21. gadsimta sākums tiek raksturots ar arvien lielāku tehnogēnu faktoru negatīvo iedarbību uz dabu un cilvēku. Daba ir radusi spēcīgu adaptogēnu un efektīvu cilvēka veselības rezervju palielināšanas līdzekli – minerālo ūdeni.

  • Tam nav blakusparādību;
  • Tas efektīvi stimulē organisma aizsargspējas;
  • Tas ir lēts, viegli dozējams un plaši pārstāvēts dabā.


Minerālajam ūdenim “Novoterskaya tselebnaya” piemīt viss ārstniecisko īpašību klāsts, ko daba tam ir devusi, un mūsu uzdevums ir atnest to patērētājam pirmatnīga veidā, tādu, kādu daba to ir radusi. Šim mērķim mums ir viss nepieciešams: gan mūsdienīgas ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, gan mūsdienu aprīkojums, gan apzinīgi augstas klases speciālisti, kas rūpīgi sargā nenovērtējamu dabas dāvanu.

“Novoterskaya tselebnaya” ir ne tikai atpazīstama, tā ir arī novērtēta pašmāju un ārzemju izstādēs. 5 gadu laikā minerālais ūdens ir dabūjis vairāk kā 50 zelta, 3 sudraba medaļas un 4 galvenās balvas. Turklāt “Novoterskaya tselebnaya” kopš 1998. gada skaitās viena no „100 labākajām Krievijas precēm”.

Kaukāza Minerālo Ūdeņu īpaši apsargājamajā kūrvietu ekoloģiskajā reģionā, Zmeikas kalna dienvidrietumu nogāzē atrodas Zmeikas minerālo ūdeņu atradne, no kurienes arī tiek dabūts minerālais ūdens «Novoterskaya tselebnaya». «Novoterskaya tselebnaya» tiek kaptēta no 1482 metru dziļuma. 600 metru biezs ūdens necaurlaidīgo iežu slānis nodrošina, ka «Новотерская целебную» ir droši aizsargāts no ārējām negatīvajām iedarbībām tā veidošanas procesā zemes dzīlēs.

Akciju sabiedrība “Кавминводы” izlej naturālu gāzētu minerālo ārstnieciski galda ūdeni “Новотерская целебная”. Balstoties uz mūsdienu zinātniskas ekoloģiski tīru dzeramo ūdeņu  definīcijas, var teikt, ka ekoloģiski tīrs dzeramais ūdens ir tāds ūdens, kura raksturojumi un sastāvs labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu. Tam nav nepieciešama arī ķīmiska apstrāde. Pēc visām normām un raksturojumiem minerālais ūdens “Новотерская целебная” tiek attiecināma pie sadaļas „ekoloģiski tīri ūdeņi”.
Minerālais ūdens “Новотерская целебная” ir viens no labākajiem ārstniecisku ūdeņu daudzveidības pārstāvjiem.

Ķīmiskais sastāvs:

  • Hidrokarbonāts НСО3- 1000-2000
  • Sulfāts SO42- 900-1700
  • Hlorīds Сl- 300-500
  • Kalcijs Са2+ 300-400
  • Magnijs Мg2+ < 100
  • Natrijs + Kalijs (Na+ +K+) 700-1200
  • Silīcija skābe (Н2SiO3) 30-90


Rūpnīca, kas izlej minerālo ūdeni “Novoterskaya tselebnaya” ir mūsdienu Eiropas klases uzņēmums. Rūpnīcā ir izstrādāta un veiksmīgi darbojas kvalitātes politika, kuras galvenais mērķis ir „maksimālais patērētāju vajadzību, gaumju un interešu apmierinājums”, kā arī „uzņēmuma un tirdzniecības  markas atzīšana, pateicoties labvēlīgam imidžam; nemitīgas rūpes par apkārtējās vides aizsardzību un rūpes par cilvēku veselību un dzīvi; aktīva sponsora darbība izglītības, zinātnes, kultūras un sporta jomā”.

Tika veikts zinātnisks darbs, pētot minerālā ūdens “Novoterskaya tselebnaya”  iedarbību uz cilvēka organismu. Pētījumu rezultāti parādīja, ka minerālais ūdens iedarbīgi ietekmē organismu slimību profilakses ziņā un darbojas arī kā veselības uzlabošanas līdzeklis, organisma iekšējo rezervju palielināšanas līdzeklis. Tika secināts, ka minerālais ūdens “Novoterskaya tselebnaya” ir ieteicams kā profilaktiskais līdzeklis pretestības uzlabošanai un cilvēkiem, kas strādā nelabvēlīgos darba apstākļos un dzīvo rajonos ar nelabvēlīgiem ekoloģiskiem apstākļiem.

Medicīniskais slēdziens un indikācijas pudeļu minerālā ūdens “Novoterskaya tselebnaya” iekšķīgai lietošanai. Gremošanas orgānu hroniskās slimības, aknu slimības, vīrusa hepatīta sekas, žults izvadošo ceļu, aizkuņģa dziedzera slimības, hroniski kolīti, enterokolīti, cukura diabēts, aptaukošanās, oksalaturija, fosfaturija, nieru un  urīnu izvadošo ceļu slimības, nervu sistēmas slimības. Minerālais ūdens, ja dzert to kursā, nodrošina arī profilaktisku iedarbību. Piemēram, ir ieteicams dienās, kad tiek uzņemts alkohols, uz nakti iedzert ne mazāk kā 500 ml minerālā ūdens, lai samazinātu alkohola lietošanas negatīvo ietekmi. Minerālais ūdens var būt izmantojams kā iedarbīgs līdzeklis slimību profilaksē gan pieaugušajiem, veseliem cilvēkiem, gan bērniem.

 

Lejupielādēt prezentāciju angļu valoda ŠEIT.